APIE MUS

Mes pasirengę užtikrinti, kad pirmoji pagalba būtų dar efektyvesnė! Sveikata – tai yra tai kas mums labiausiai rūpi. Inovamedika įsikūrė Lietuvoje tam, kad galėtų užtikrinti, jog Lietuvą pasieks užtarnautą patikimumą ir kokybę garantuojantys produktai, pelnę geriausius pripažinimus ne tik Norvegijoje, bet ir pasaulyje.
UAB Inovamedika atstovauja šiuos prekinius ženklus:

  • Norgesplaster – produktai skirti žaizdų gdymui Norvegijoje Nr.1!
  • Scansport – Medicininiai produktai sukurti sportininkams bei pirmąjai pagalbai susižeidus ar ramenų atstatymui/apsaugojimui patyrus traumą.
  • Snog – visi pirmosios pagalbos produktai ir įranga skirti greitosios pagalbos tarnyboms, ligoninėms, įvairioms pramonės ir laivybos įmonėms, gynybos organizacijoms.
  • FLOW- kompresinės kojinės venų profilaktikai.
  • Akneplaster- hidrokoloido pleistras gydyti spuogams.

Visi produktai gaminami Norgesplaster gamykloje, Norvegijoje nuo 1938 metų. 78-ių metų patirtis gamintojui suteikia didelį pranašumą. Norvegijos sudaro 87% rinkos (nr. 1), taip pat yra gerai žinomas Švedijoje, Anglijoje. Šiuo metu produktai eksportuojama į 25 šalis. Ypatingos sėkmės sulaukia sportininkų profesionalų rate.

Norgesplaster yra pagrindinis tiekėjas Norvegijos nacionalinės lygos, Anglijos regbio lygos bei Norvegijos futbolo lygos.

ISO standartai – 9001, 14001, 13485.

Oficialus atstovas Baltijos šalims:

UAB Inovamedika

Įmonės kodas: 303088211

PVM kodas: LT100009167019

Adresas: Domininkonų g. 5, LT-01131 Vilnius

El. paštas: medica@inova.lt

pastatas